Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Esqueleto Explosivo
Esqueleto Explosivo
hot
Ігровий автомат Flowers Christmas Edition
Flowers Christmas Edition
Ігровий автомат Fruit Cocktail (Полунички)
Fruit Cocktail
Ігровий автомат Fruit Shop Christmas Edition
Fruit Shop Christmas Edition
hot
Ігровий автомат Flux
Ігровий автомат Flux

Ігровий автомат Flux

Оригінальний відеослот із гарною графікою, цікавим дизайном, великою кількістю комбінацій, високими коефіцієнтами та іншими особливостями представила компанія Thunderkick. До вашої уваги огляд ігрового автомата Flux. Переваги: ​​високий RTP, Скаттер, Вайлд, три режими безкоштовних обертань, можливість виграти до 2400 кредитів. Недоліки: не розігрується джекпот, немає раунду на подвоєння, немає тематичної міні-ігри. Грати безкоштовно і без реєстрації в онлайн-гра можна в режимі 24/7. Демо-версії призначені для тестування, вкладати реальні гроші у казино не потрібно. Ризиків немає, є лише захоплюючий ігровий процес.

Тематика, графіка та звуковий супровід

Ігровий апарат присвячений коштовностям. Різнобарвне каміння різних форм є головними символами слота. Рамок барабани не мають. Камені начебто зависли на гарному фоні, виконаному з використанням градієнта у синьо-блакитних тонах. Графіка дуже якісна, анімація. Звуки супроводжують прокручування та випадання оплачуваних ланцюжків.

Технічні характеристики гри

Ігрове поле є сіткою 5х3. У слоті завжди задіяно п'ять барабанів та п'ятнадцять ліній. Решта технічної частини виглядає так:
 • RTP – 96,2%;
 • волатильність – середня;
 • символ Wild – так;
 • символ Bonus – так;
 • фріспіни - так;
 • множники – так;
 • ризик-гра – ні;
 • бонус-гра – ні;
 • джекпот – ні;
 • автогра – так;
 • демо-версія – так.
На одну прокрутку приймаються ставки від 10 центів до 100 євро. Ланцюжки, що оплачуються, формуються за стандартною схемою. Гравець повинен дочекатися випадання трьох і більше однакових картинок на сусідніх барабанах, включаючи перший лівий. За одну прокрутку ігровий автомат здатний виплатити не більше 15 загальних ставок в основному режимі прокручування барабанів.

Призові та бонусні опції

Ігровий автомат Потік здатний збільшити шанси гравців на перемогу в рамках додаткових опцій: фриспінів, спеціальних символів та режимів. Бонусного міні-раунду, ризик-ігри та накопичувального джекпоту немає.

Безкоштовні спини

Серія фриспінів активується трьома та більше символами Bonus. Гравцю відкривається три варіанти спинів на вибір:
 1. 3 Extra Rows. Ігрове поле доповнюється повноцінним функціональним рядком із символами. Кількість безкоштовних прокручування – 12, 24 та 36.
 2. Win Both Ways. Режим передбачає оплату виграшних ланцюжків у двох напрямках. Три Bonus-знаки активують 16 спинів, 4 – 32 спини, 5 – 48 прокруток.
 3. Win Both Ways 3 Extra Rows. Це симбіоз двох попередніх опцій. Кількість прокруток найменша – 8, 16 та 24.

Висновки

Грати онлайн в ігровий автомат Flux сподобається користувачам, які люблять незвичайні слоти із простими правилами, бонусними опціями та високими шансами на перемогу. У грі є безкоштовні прокручування зі спеціальними опціями, які допомагають максимально наблизитися до бажаного результату.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: