Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ariana
Ariana
Spinions
Spinions
Battlestar Galactica
Battlestar Galactica
Belissimo!
Belissimo!
Hidden Valley
Hidden Valley

Ігровий автомат Hidden Valley

Quickspin – розробник софту для онлайн-казино, який став одним із підрозділів компанії Microgaming. Ігровий автомат Прихована Долина – одне з нещодавніх поповнень колекції цього бренду. Його фахівці компанії присвятили східній тематиці та оснастили безкоштовними спинами, символом Wild, бонусами, додатковими множниками та опцією заміни картинок. Слот з легкістю запускається у популярних браузерах на ПК, планшетах та смартфонах. При його розробці були використані такі технології, як Js та Html5. Презентація відбулася у серпні 2018 року.

Оформлення ігрового автомата Hidden Valley

Оформлення гри витримано у пастельній кольоровій гамі. Звукові доріжки – тематичні мотиви, передзвон і динамічні мелодії. Самі барабани наче вирізані з каменю. Обрамлені вони золотими елементами. Фон барабанів змінюється в залежності від ігрового епізоду. У різний час він представлений пейзажем долини, то гірського хребта, то водоспаду.

Символіка

На барабанах грального автомату Прихована Долина в оплачувані ланцюжки по три-п'ять елементів розробники компанії Quickspin пропонують збирати номінали гральних карт від 10 до туза, а також тематичні картинки. Вони представлені биком, орлом, дівчиною, ченцем, бородатим довговолосим персонажем і відносяться до типу основних. Функції спеціальних символів в ігровому апараті дісталися зображенню колеса удачі з написом Bonus і зеленого прямокутника з написом Wild з різними коефіцієнтами від 1 до 10.

Ігровий автомат Hidden Valley: технічні характеристики

В основі ігрового процесу слота лежать барабани та лінії, перших – 5, других – 40. Символи на них розташовуються за схемою 3-4-4-4-3. Кожна з передбачених розробниками ліній виплат активна за промовчанням. Ставки приймаються в широкому діапазоні від 0,6 до 120 кредитів. Користувачам повертається до 96,47% з них, відповідно до передбаченого рівня RTP. Дисперсія гри низька.

Доступні виграші

Почавши грати безкоштовно в Hidden Valley, користувачі зможуть виявити, що найвигіднішими картинками в ньому стали тематичні. За них передбачені винагороди:
  • за картинки бика та орла від 2,5 до 15 євро при ставці 60 на спин;
  • за зображення ченця та дівчини від 5 до 25 євро;
  • за персонажа з бородою та довгим волоссям від 10 до 50 євро.
При тому рівні ставки за комбінації номіналів карт можна отримати максимум до 7,5 євро. Втім, всі виграші можуть бути збільшені у 2-10 разів, якщо комбінації цих картинок будуть доповнені символом Wild. Сам Wild також створює оплачувані комбінації і є найвигіднішим символом. За нього можна отримати до 150 євро як призові, якщо він на одній з ліній виплат створить безперервний ланцюжок з 5 елементів. При випаданні кількох оплачуваних комбінацій на барабанах виплати з них сумуються. По кожній лінії виплачується лише найрезультативніша послідовність картинок.

Призові опції та бонусні ігри

У переліку доповнень ігрового апарату Прихована Долина немає тематичного бонусного раунду, також правилами не передбачено розіграш джекпоту. Їх відсутність розробники компенсували символом Wild із його рандомними коефіцієнтами виплат від ×1 до ×10 та символом Bonus. Результативні послідовності відповідають за активацію раунду безкоштовних спинів. Їхньому початку передує обертання колеса фортуни з вибором кількості прокруток і визначенням додаткових Wild-символів. Вони можуть перетворюватися зображення, представлені зображеннями людей.

Схожі ігрові автомати

При бажанні грати онлайн у подібні тематичні розробки рекомендуємо звернути увагу на екземпляр колекції компанії BetSoft Great88 або Yggdrasil Legend Of The Golden Monkey. Ці ігрові автомати доступні в демо-версіях, які дозволяють грати безкоштовно без реєстрації акаунта і вкладень грошей.

Висновки

Hidden Valley – слот із п'ятьма барабанами та високим показником повернення від фахівців компанії Quickspin. Вони реалізували в ньому серію безкоштовних спинів з можливістю активувати додатковий Wild-символ і передбачили цілий розсип додаткових множників. Грати в розробку можна з різних пристроїв, задаючи рівень ставки в широкому діапазоні від 0,6 до 90 євро.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: