Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат King Chameleon
King Chameleon
Ігровий автомат Ladies Nite
Ladies Nite
Ігровий автомат Poltava
Poltava
Ігровий автомат Pyramid: Quest for Immortality
Pyramid: Quest for Immortality
Ігровий автомат Mustang Money
Ігровий автомат Mustang Money

Ігровий автомат Mustang Money

Mustang Money – столинійний слот від розробника Ainsworth, презентація якого відбулася у лютому 2016 року. Він наділений спецсимволами Wild, Scatter та Coin з множником х5, безкоштовними спинами та режимом автоматичних обертань. Завдяки HTML5-технології, використаній при створенні, апарат можна запускати на мобільних телефонах та планшетах з операційною системою Android та iOS без погіршення якості графіки.

Тематика, графіка та звуковий супровід

Головною темою слот-машини став Дикий Захід, його особливості та цінності. Ігри онлайн пофарбовані в червоний колір, що символізує захід сонця в пустелі. Обертання барабанів супроводжується анімаційними ефектами, звуками копит і іржанням коней. Музику можна вимкнути клавішею у формі мікрофона у верхньому правому куті. Внизу екрана розташована панель управління з такими кнопками: "Lines" (активація смуг), "Bet" (здійснення ставки), "Total Bet" (вибір максимальної кількості монет), "Auto" (запуск 100 автоматичних спинів), "Spin" ( обертання барабанів).

Технічні характеристики

Ігровий автомат Mustang Money наділений 5 барабанами та 100 лініями. На одну смугу беруться ставки від 0,01 до 100 доларів. Формуватимуть призові комбінації зображення гральних карт номіналом від дев'ятки до туза, що збільшують рахунок до 100 кредитів, і кактус, що приносить від 5 до 150 кредитів. Також на барабанах розміщені картинки багаття та орла, які повернуть до 200 кредитів, та заходу, що поповнює баланс гравців до 300 кредитів. Найціннішим символом виступає долар, який виплачує 1000 кредитів. Логотип відеослота (Скаттер) помножить підсумкову ставку в 2, 10 або 100 разів та активує безкоштовні обертання, а мустанг (Вайлд) підмінить картинки для завершення виграшного ланцюжка. Щоб отримати виплати, потрібно зібрати на задіяній лінії три та більше однакові символи. Розмір виграшу розраховується множенням ставки на коефіцієнт послідовності, що утворилася. Рівень повернення слота становить 94,38%.

Бонусні опції

В ігровому автоматі Гроші Мустангу передбачені такі призові функції:
  1. Дикий символ: випадає лише на третьому, четвертому та п'ятому барабанах, завершуючи виграшні ланцюжки. Може йти смугами та займати у колонці три осередки по вертикалі.
  2. Скаттер: приносить виплати незалежно від розташування на екрані та запускає фриспіни. Виграші розраховуються, виходячи із загальної ставки на спині.
  3. Coin: виникає на другому та четвертому барабанах під час безкоштовних обертань, підмінює всі картинки, крім Scatter та Wild, та збільшує виплати за комбінаціями на додатковий множник х5.
  4. Раунд Free Spins: активується після появи на екрані трьох Символів розкиду. У цей час ставку за користувача робить клуб.
Тематичної бонусної гри, ризикованого раунду та прогресивного джекпоту немає.

Схожі ігри

Відвідувачі казино, які віддають перевагу азартним розвагам на тему Дикого Заходу, можуть зіграти також у Wild West від компанії Новоматик. Слот наділений п'ятьма барабанами, десятьма лініями, спецсимволами Вайлд та Скаттер, грою на подвоєння, бонусним раундом, у якому виграші збільшуються до х10, та фриспінами. В ігрові автомати можна грати безкоштовно без реєстрації у демо-версії. Вона дозволить розібратися в правилах, набити руку та підібрати тактику, що зменшує ризик невдачі під час здійснення ставок.

Висновки

Відеослот Mustang Money характеризується оригінальним оформленням з барвистими локаціями, широким діапазоном ставок та багатолінійністю. Користувачі можуть грати онлайн, запускаючи ігровий автомат у браузерах комп'ютерів або мобільних пристроїв без завантаження додаткових програм. Перед здійсненням реальних ставок можна безкоштовно потренуватись у тестовому режимі. Виграти допоможуть free-спини, множники та спецсимволи.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: