Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Ladies Nite
Ladies Nite
Ігровий автомат Mustang Money
Mustang Money
Ігровий автомат Pyramid: Quest for Immortality
Pyramid: Quest for Immortality
Ігровий автомат Queen of Hearts (Королева сердець)
Queen of Hearts
Ігровий автомат Poltava
Ігровий автомат Poltava

Ігровий автомат Poltava

Компанія Elk Studios випустила слот на історичну тематику та пропонує його онлайн. Ігрове поле займає весь екран, представлено 40 нестандартних символів, доступна опція прискорених барабанів, спецсимволи та бонусні раунди. У звичайних спинах відбувається перегрупування символів, що підвищує шанси на виграш. Під час безкоштовних обертань Вайлд має додаткові властивості. Рівень віддачі високий, що дає позитивні прогнози гри.

Тематика та особливості оформлення

Ігровий автомат Полтава звертає увагу на бій російсько-шведських військ під однойменним містом у 1709 році. На тлі розмістився літній ранковий ліс, він займає весь екран, тут кнопки налаштувань не винесені на окрему панель. Їх лише три, і вони блимають слабким світлом. Монетки допоможуть вибрати ставку, меню відкриває розділи з правилами гри, коефіцієнтами виплат та налаштуваннями (звук, формат відображення ставки тощо). Запускати барабани слід за допомогою круглої кнопки. Затиснувши її, ви отримаєте доступ до вибору кількості прокручування в рамках авторежиму. Весь час грає тиха тривожна мелодія, вона посилюється під час виграшів, після яких демонструється сума виплати. Коли на екрані випадають леви, наступні після них барабани прискорюються та покриваються вогнем. Можна грати безкоштовно з ПК та ноутбука, всі опції залишаться колишніми,

Технічні показники слота

Ігровий автомат Poltava оснащений 5 барабанами та 40 фіксованими лініями. Ставка приймається відразу на раунд, достатньо натиснути на значок з монетками і вибрати їх розмір в діапазоні 0,2-100 євро. Головна особливість – ігровий апарат дозволяє вибрати стратегію. Наприклад, "Оптимізація" - з адаптацією ставки під обраний вами рівень (хайролер або лоуролер). "Рівень" – розмір внеску адаптується за результатами останніх раундів. Детальні правила наведені у розділі з вибором ставки. Демо-версія зберігає всі налаштування. Не представлено ризик-ігри та прогресивного джекпоту. Їх успішно замінюють два додаткові спецсимволи та дві бонусні опції. Рівень віддачі користувачеві закріплений на показнику 96,4% – високий.

Спеціальні символи

Успішно грати безкоштовно або на гроші можна завдяки таким картинкам:
  • леву – Вайлду, який оплачується сам собою, але становить комбінації коїться з іншими символами;
  • логотипу Poltava – Скаттер, який запускає раунд фриспінів, коли тричі з'являється на екрані.

Бонусні ігри Poltava

Ігровий автомат не залишить клієнтів казино без призових опцій, це:
  1. Marching Reels («Маршують барабани»), яка активується у звичайній грі та переформує символи з піхотою, артилерією та кавалерією. Картинки зміщуються праворуч і запускають респін.
  2. Flames of War («Полум'я війни») запускається завдяки трьом Скаттерам. Тут Вайлди будуть липкими.

Враження

Ігровий автомат Полтава пропонує історичну тематику, відповідне оформлення та низку призових опцій. Можна вибрати та застосувати стратегію, щоб грати без реєстрації, тестувати спецсимволи та бонусні можливості.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: