Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Mustang Money
Mustang Money
Ігровий автомат Poltava
Poltava
Ігровий автомат Queen of Hearts (Королева сердець)
Queen of Hearts
Ігровий автомат Roaming Reels
Roaming Reels
hot
Ігровий автомат Pyramid: Quest for Immortality
Ігровий автомат Pyramid: Quest for Immortality

Ігровий автомат Pyramid: Quest for Immortality

Шведська компанія NetEnt у жовтні 2015 року презентувала відеослот Pyramid: Quest For Immortality. Він доступний у браузерній, мобільній, платній та тестовій версіях. Головна особливість ігрового апарату – 720 способів формування виграшних комбінацій, нестандартне випадання символів та зростаючий множник х1-х10.

Тематика, графіка та звуковий супровід

Слот-машина присвячена єгипетській тематиці. У дизайні переважають темно-фіолетові та сині тони, що символізують оксамитову східну ніч. Барабани стилізовані під піраміду золотаво-піщаного кольору, по обидва боки сидять божества з великого пантеону єгиптян. Ігровий процес супроводжується тематичною музикою, що створює необхідну атмосферу. Символи, що утворили призову послідовність, виділяються рамкою, що світиться, блищать і вибухають.

Технічні характеристики

Ігровий автомат Піраміда: У Пошуках Безсмертя наділений 5 барабанами та надає користувачам 720 способів утворення виграшних комбінацій. На раунд приймаються ставки від 10 центів до 100 доларів. Виплати нараховуються за три ідентичні зображення, які розміщені на прилеглих барабанах, починаючи з лівого боку. Знаки падають зверху лавиною. Якщо сформувалася призова послідовність, картинки зникають, які місце займають інші зображення. Верхні позиції слота виблискують блакитним світлом. Якщо символ з виграшного ланцюжка з'явився в одному з таких осередків, він перетворюється на Wild. Рівень повернення становить 96,4%.

Символи

На барабанах розміщено такі ігрові знаки:
  1. Гральні карти: десятка, валет, дама принесуть один, два чи п'ять кредитів, король – два, три чи шість кредитів, туз – два, чотири чи сім кредитів.
  2. Золота кобра виплатить два, чотири, вісім кредитів.
  3. Золотий орел та жук-скарабей поповнять рахунок гравця на три, п'ять, десять кредитів.
  4. Цариця Єгипту збільшить баланс на 5, 6, 25 кредитів.
  5. Фараон подарує п'ять, вісім, 50 кредитів.
  6. Анкх – Дикий символ, який не приносить виплати.

Бонусні опції

В ігровому апараті передбачені множники Avalanche та Дикий символ. Вайлд замінює всі зображення, завершуючи призові послідовності. Символ, що випав нагорі другого, третього або четвертого барабанів і задіяний у виграшній комбінації, перетворюється на Wild. Множник збільшується на один після кожних трьох послідовних призових ланцюжків. Ризикованого та додаткового тематичного раунду немає. Прогресивний джекпот не розігрується.

Схожі ігри

Любителі азартних розваг на тему єгипетську можуть протестувати відеослот EgyptSky, розроблений Euro Games Technology. Він, як і модель від NetEnt, наділений п'ятьма барабанами, Диким символом, режимом Autoplay. На барабанах зображені гральні карти та тематичні знаки. Відрізняються ігрові автомати кількістю ліній (у Еgypt Sky їх 40), оформленням ігрового поля та бонусними опціями: у слоті від EGT передбачені безкоштовні обертання, гра на подвоєння та накопичувальний джекпот.

Висновки

Ігровий автомат Pyramid: Quest For Immortality характеризується оригінальним оформленням, що відповідає тематиці та створює необхідну атмосферу, можливістю формувати призові комбінації 720 способами, зростаючим множником та високим відсотків віддачі. Слот-машина підійде як досвідченим користувачам, так і новачкам, оскільки перед реальними ставками можна безкоштовно потренуватися в демо-версії.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: