Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Poltava
Poltava
Ігровий автомат Pyramid: Quest for Immortality
Pyramid: Quest for Immortality
Ігровий автомат Roaming Reels
Roaming Reels
hot
Ігровий автомат Winterberries
Winterberries
Ігровий автомат Queen of Hearts (Королева сердець)
Ігровий автомат Queen of Hearts (Королева сердець)

Ігровий автомат Queen of Hearts (Королева сердець)

Слот Королева Сердець розроблено компанією Novomatic. Його особливість – найпростіше оформлення. Тематичного бонус-раунду та накопичувального джекпоту в ньому немає. Гравці можуть подвоїти будь-який виграш у ризикованому раунді та отримати безкоштовні обертання барабанів.

Інтерфейс онлайн-автомата

Гра Queen Of Hearts відбувається на тлі фіолетового палацу. Головна героїня – королева, яка з'являється на барабанах разом із елементами розкоші та картковими номіналами. В автоматі використовується середня якість графіки та присутній простий звуковий супровід. Панель керування та вікна з ігровими параметрами розташувалися внизу екрана. Перед запуском барабанів слід вивчити інформаційний розділ із правилами.

Як грати в Queen Of Hearts?

Технічна складова слота – п'ять барабанів та дев'ять ліній виплат, які можна активувати самостійно. На смугу приймається 1-100 кредитів. Чим більше поставлено на кін, тим більший виграш можна отримати. У гамінаторі Queen Of Hearts нараховуються виплати за безперервні поєднання однакових символів. Ланцюжки з них повинні починатися з першого барабана на смузі, що задіяна. Одночасно на лінії може випасти лише одна комбінація. Виграші по різних лініях підсумовуються та переводяться на баланс граючого. Показник RTP відеослоту – 95,31%. Він досить високий, щоб забезпечити позитивні очікування на результати гри. Максимальний виграш автомата Queen Of Hearts приносять п'ять картинок серця - 10000 ставок по лінії. За картинки троянди нараховують до 3000 ставок.

Призові опції апарату

Слот Queen Of Hearts дозволяє заробляти не лише на стандартних обертаннях барабанів. У ньому присутні такі додаткові функції:
  1. Ризик-гра. Її можна розпочати після випадання кожної прибуткової комбінації, поставивши на кін виграш. Якщо клієнт успішно вибирає колір або масть карти, сума буде збільшена в два або чотири рази.
  2. Спеціальні символи. Wild – це червоне серце. Воно замінює прості картинки на формування комбінацій. Scatter – королева, що формує оплачувані ланцюжки незалежно від активних ліній.
  3. Фріспіни. Три, чотири або п'ять символів Скаттер починають 8, 15 чи 20 безкоштовних спинів. Після кожного на екрані може з'явитися особлива картинка, яка замінює символи на Дикі.
  4. Автогра. Барабани слота можна запустити в режимі автоматичного обертання.

Схожі апарати онлайн

Створено оновлену версію відеослота – Queen Of Hearts Deluxe. Її відмінність – покращена графіка та десять ліній замість дев'яти.

Висновки про відеослот

Ігровий автомат Королева Сердець не виділяється якісним дизайном та різноманітним функціоналом. У ньому є ризикований раунд і фріспіни, а рівень відіграшу досягає 95,31%. Апарат можна запускати у безкоштовній демо-версії на сайті казино.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: