Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Pyramid: Quest for Immortality
Pyramid: Quest for Immortality
Ігровий автомат Queen of Hearts (Королева сердець)
Queen of Hearts
Ігровий автомат Winterberries
Winterberries
Ігровий автомат Toki Time
Toki Time
hot
Ігровий автомат Roaming Reels
Ігровий автомат Roaming Reels

Ігровий автомат Roaming Reels

Компанія Ainsworth пропонує отримувати онлайн-виграші за допомогою її слота з африканськими символами. У грі представлено 100 нестандартних ліній, Вайлд, Скаттер та низку фриспінів з розширеними опціями. У звичайному раунді можна отримати до 1000 кредитів виплати, пропонується демо-версія. Користувачі планшетів та мобільних пристроїв гратимуть так само комфортно, як і з ПК.

Тематика, символи та оформлення

Ігровий автомат Блукаючі Барабани присвячений африканській савані, його дизайн повністю відповідає тематиці. На загальному фоні видно вогняне сонце та пустеля, поле з барабанами та лініями знаходиться по центру, символи розміщені стандартно. Це зебра, лев, козуля, контури континенту і номінали гральних карт. Виграшні комбінації формуються із трьох і більше ідентичних картинок однією активної смузі. Відразу після цього символи показують анімацію. Звукове супроводження – стандартне, як гулу барабанів, що посилюється при виплатах. Панель керування розміщена під барабанами і дозволяє швидко настроїти параметри ігрового автомата: вибір ліній, розміру ставки та режиму запуску. Їх тут два – звичайний та автоматичний. Для другого потрібно вказати ставку на раунд і кількість безперервних прокручування, до 100 включно.

Технічні характеристики

Ігровий автомат Roaming Reels дозволяє запускати 5 барабанів та задіяти до 100 ліній. Кількість останніх можна зменшити, кожен клік на "-" забирає 5 активних смуг. Ставка на раунд приймається від 1 до 10000 євро. У такому разі максимальний виграш досягає 1 000 000 євро, що є відсутність прогресивного джекпоту. Таку виплату дають п'ять контурів Африки, які випадають в одному раунді. Звичного ризик-раунду не представлено, немає повноцінної бонусної гри. Натомість доступні два спецсимволи, фриспини з додатковими опціями та можливістю продовження. Рівень віддачі закріплено на позначці 94,14%.

Спеціальні символи автомата

На екрані слота у будь-якому режимі, включаючи гру безкоштовно, можна зустріти кілька символів, які виконують нестандартні функції. Це:
  • Вайлд у вигляді лева. Він з'являється тільки на трьох останніх барабанах і сам не дає виплати онлайн. Натомість Дикий символ замінює звичайні картинки та формує з ними призові комбінації.
  • Скаттер у вигляді африканського пейзажу, що дає найбільші виплати в казино. Також він не залежить від активних ліній і випадає у будь-яких осередках на екрані. Три і більше скатерів дають старт безкоштовним обертанням.

Раунд фриспінів

Ігровий апарат активує 8,12 або 20 безкоштовних обертань на 3,4 або 5 символів Розкиду відповідно. Розмір ставки залишається незмінним, її сплачує ігровий клуб, а всі виграші надходять на рахунок користувача. Особливість – Вайлд, який може з'являтися перших трьох барабанах у час. Також є продовження обертань на п'ять штук з появою трьох Скаттерів.

Враження від слота

Грати онлайн в Roaming Reels – це означає користуватися Вайлдом, Скаттером і раундом фриспінів з розширеними можливостями. Додаткові Дикі символи та респіни підвищують шанси на вдалу гру без реєстрації. Ігровий автомат не пропонує ризик-раунд, бонус та прогресивний джекпот.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: