Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат The Rift
The Rift
hot
Ігровий автомат Ultra Hot Deluxe (Ультра Хот Делюкс)
Ultra Hot Deluxe
hot
Ігровий автомат Stickers
Stickers
hot
Ігровий автомат Taco Brothers
Taco Brothers
hot
Ігровий автомат The Dark Joker Rizes
Ігровий автомат The Dark Joker Rizes

Ігровий автомат The Dark Joker Rizes

  1. Опція Mystery Win.
  2. Бонусний сет Jokerizer Mode.
  3. Безкоштовне бонусне обертання.

Всі ці доповнення дозволяють гравцям отримувати до 96,3% своїх ставок, причому робити це досить часто, оскільки дисперсія у автомата середня. Ще однією особливістю слота є те, що виграші зараховуються у ньому у двох напрямках за кожною з 5 ліній виплат.

Спеціальні опції автомата The Dark Joker Rizes

Бонусний сет Jokerizer Mode активує будь-яку виграшну комбінацію. Під час його дії ставка на спині становить 20 монет. За результатом раунду можна отримати містичний виграш у розмірі 20-6000 монет, якщо символ Джокера з'явиться на барабанах двічі. Раунд припиняється при випаданні комбінації, яку видається 500 монет і більше. Опція Mystery Win також може активуватися в основному режимі прокручування барабанів, тільки тут вона запускається при випаданні трьох або більше символів Джокер. Величина призу залежить від кількості Джокеров:

  • за три символи можна розраховувати на отримання 1000-6000 монет;
  • за чотири – 3000-6000;
  • за п'ять – на максимальний виграш у 6000 монет.

Безкоштовне бонусне обертання активується випадково після виплати виграшу за опцією Mystery Win. Усі Джокери у цьому спині стають липкими (sticky).

Схожі ігри

За бажання оцінити схожі тематично ігрові автомати варто звернути увагу на інший слот компанії Yggdrasil Gaming під назвою Wicked Circus. У ньому також реалізована дещо нестандартна тематика фруктів, тільки Джокер представлений в іншому вигляді. Рівень RTP у цьому апараті також високий – 96,5%.

Висновки

Якщо хочеться пограти безкоштовно або на гроші в автомат із класичною тематикою фруктів, з нестандартною її реалізацією, то кращої розробки, ніж The Dark Joker Rizes, вам точно не знайти. Плюсів у її скарбничку додають спеціальні опції та високий відсоток повернення гравцям. До того ж у казино грати безкоштовно у неї можна онлайн без реєстрації та скачування з різних пристроїв. Для початку такої сесії достатньо вибрати для гри версію демо.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: