Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Ultra Hot Deluxe (Ультра Хот Делюкс)
Ultra Hot Deluxe
hot
Ігровий автомат Weekend In Vegas
Weekend In Vegas
hot
Ігровий автомат Taco Brothers
Taco Brothers
hot
Ігровий автомат The Dark Joker Rizes
The Dark Joker Rizes
hot
Ігровий автомат The Rift
Ігровий автомат The Rift

Ігровий автомат The Rift

Компанія Thunderkick випустила гру з містичною тематикою, 3D-ефектами, набором спецсимволів та бонусних ігор. Можна грати безкоштовно в казино і користуватися незвичайними Вайлдами, що закріплюються, продовжуються фриспінами і призовим раундом. Цьому сприяє зручний сучасний інтерфейс, авторежим, можливість запускати слот на екранах ПК, ноутбуків, планшетів та смартфонів.

Тематика та особливості оформлення

Розробник ігрового автомата Ріфт реалізував незвичайний задум. На екрані видно нічне місто, оповите туманом. На дорозі утворилася тріщина, якою вилізли різні чарівні істоти та таємничі знаки. Вони з'являються як ігрові символи, демонструють анімацію у вигляді сяйва, руху, ударів блискавки. Тривимірні ефекти доповнює таємнича музика. Особливість у тому, що барабани не розділені лініями, зображення з'являються на загальному тлі.

Панель керування – дуже лаконічна, розміщена внизу. Можна виставити розмір ставки та активувати спини, обравши звичайний режим або автоматичний. Випадне вікно меню відкриває доступ до основних правил та таблиці виплат. Демо-версія нічим не відрізняється від платної, крім того, що її виграші є умовними і не підлягають висновку.

Технічні характеристики

Ігровий апарат оснащений 5 барабанами та 17 лініями, обидва показники незмінні. На раунд приймається від 0,10 до 200 євро. Можна задати автоформат онлайн, обравши потрібну кількість обертань в діапазоні 5-5000. Максимальний виграш становить 3000 доларів, нараховується за 5 магічних книг в одному раунді. Подвоїти будь-яку виплату в ризик-раунді не вдасться, його тут немає. Також не представлений звичайний Скаттер та прогресивний джекпот. Рівень віддачі закріплений на позначці 96,3% – високий.

Спеціальні символи

Ігровий автомат The Rift підвищує шанси на складання призових комбінацій за допомогою Wild та Bonus. Перший символ зроблено у вигляді відповідного напису на фоні геометричної фігури. Він не дає стандартних виплат сам собою, але допомагає іншим картинкам скласти виграшні комбінації. Другий символ – логотип грального автомата. Великий плюс у тому, що він активується навіть за двох появ на екрані, детальніше – далі.

Бонусні раунди

Призові функції, доступні онлайн та без реєстрації:

      1. Rift Spin активується з появою двох бонусних символів. Усі Вайлди тут залишаються на місцях під час прокручування, їх може бути до трьох штук у раунді.
      2. Free Spins – фриспини за три та більше логотипів, від десяти до двадцяти штук.
      3. Bonus Game – один бонусний знак активує одну позицію на печатці. Коли таких відбитків буде три, активуються ще два фриспини та фіксований Вайлд.

Враження

Грати онлайн в The Rift цікаво завдяки незвичайному інтерфейсу, 3D-ефектам, спеціальним символам та трьом бонусним опціям. Вайлди тут закріплюються на екрані, а фріспіни продовжуються і без реєстрації. Розвага представлена ​​онлайн, доступна на ПК та телефонах.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: